Veliūro kėdės

75.00 

Veliūro kėdės

Alyvinė, geltona, pilka, smėlinė, ruda veliūro kėdė tai tikrų tikriausias hitas Jūsų interjere. Būdama gražiu akcentu, ji yra itin praktiška ir patogi. Rinkitės vienspalves kėdes arba derinkite visą spalvų gamą.

 

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Gobeleną norisi glostyti, kadangi jis yra malonus ir be galo jaukus. Svarbu yra ir tai, kad kėdės atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o sėdimoji dalis yra patogiai minkšta.

 

APDAILA

Kokybiškas veliūras puošia kėdės sėdimąją dalį bei atlošą. Ši medžiaga yra ne tik stilinga, bet ir suteiks Jums vien pozityvius pojūčius. Tuo tarpu metalas, kuris buvo panaudotas kėdės kojų konstrukcijai sudaryti yra tvirtas ir atlaiko 130kg svorį.  Alyvinė veliūro kėdė – nekasdieniškas ir stilingas gobeleno ir metalo derinys.

 

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas.
Sėdimoji dalis ir atlošas: veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: alyvinė, geltona, ruda, pilka, smėlio, melsva.
Kėdės išmatavimai: aukštis – 89 cm, gylis – 48 cm, plotis – 50 cm, sėdimosios dalies aukštis – 47 cm.

 

Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Jeigu abejojate ar ši veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top