Vonios baldai Lounge

1949.00 

Vonios baldai Lounge.

Šios spintelės matmenys : ilgis 70 cm, aukštis 250 cm, gylis 70 cm. Vonios spintelės matmenys: ilgis 100 cm, aukštis 60 cm, gylis 50 cm.
MDF dažyta plokštė. Wingline durys. Be kriauklės.

Vonios baldai Lounge – komplektokaina 1949 eur

Bendradarbiaujame su didžiausiais plokščių gamintojais Europoje. Spintų plokštes galite rinktis iš plačios baldinių plokščių gamos.
Išskirtinį interjerą ir spalvas galite rinktis individualiai. Atvyksime ir išmatuosime Jūsų patalpas, sudarysime projektą ir vizualizaciją už papildomą kainą. Mūsų paslaugos skirtos klientams kurie ieško išskirtinumo. Mes nekuriame standartinio produkto, mes kuriame idėjas.
Stengiamės klientui pasiūlyti individualų išskirtinį požiūrį į interjero dizainą. Kiekvienais metais dalyvaujame žymiausiose Europos baldų parodose ir semiamės naujų idėjų, kurias galime pritaikyti savo darbuose. Vonios baldai Lounge naudojame vokišką kokybišką furnitūrą.

Taip pat galime pasiūlyti pigesnę lenkišką alternatyvą. Stengiamės surasti kainos kokybės santykį ir klientui pasiūlyti daugiau alternatyvų. Visada stengiamės išsiaiškinti kokį biudžetą turime projektui ir stengiamės klientui siūlyti tik jam tinkamus variantus. Gaminame baldus pagal individualius užsakymus.

Pagal individualius užsakymus ir klientų norus projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius baldus: virtuvės baldai , vonios kambario, miegamojo, spintos, pertvaros, drabužinės, vaikų kambariams, prieškambariui, biurui, darbo kambariui, kietus baldus svetainei bei kitus jums reikalingus baldus.
Atvažiuojame į vietą, išmatuojame, projektuojame, padedame išsirinkti medžiagas, spalvas, patariame, nemokamai apskaičiuojame.

Atvežame ir sumontuojame jūsų namuose, įmontuojame buitinę techniką, plautuves. Jeigu Jums reikia standartinių baldų, kurie yra žymiai pigesni siūlome Jums apsilankyti šioje nuorodoje Rivjera baldai jau dešimtmetį projektuoja ir gamina baldus pagal individualius išmatavimus. Įmonė veikia jau 25 metus. Tai nedidelė šeimos įmonė.
Visus užsakymus stengiamės įgyvendinti laiku ir preciziškai. Visada iš anksto suderiname su klientais pristatymo ir montavimo terminus.
Baldų kokybė yra svarbiausias mūsų tikslas. Visada stengiamės, jog klientas mumis pasitikėtų kadangi nesiekiame trumpalaikio pelno, o tikimės, jog klientas grįš pas mus ir po 10 metų.
Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų internetinėje svetainėje maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top