Minkštas kampas Night & Day

3473.00 

Minkštas kampas Night & Day – tai idealus pasirinkimas, norint maksimaliai išnaudoti erdvę svetainėje, tačiau turėti patogų kampą, talpinantį daugiau žmonių. Šis minkštas kampas yra Vokietijos baldų gamintojo POCO filosofijos atspindys – maksimalus funkcionalumas ir komfortas. Baldas turi patalynės dėžę ir 3 skirtingas kombinacijas. Kaip ir kiti Night & Day baldai, šis kampas gali pasiūlyti išskleidžiamas sėdimąsias pagalves ir atlenkiamus atlošus. Baldas buvo sukurtas mėgstantiems patogiai žiūrėti filmus, ištiestomis kojomis ir patogiai atsilošus. Reikiant, galima atlenkti nugaros atlošus ir minkštas kampas pavirsta į erdvę lovą.

 

Išsirinkite savo modelį

Užsukite į Rivjeros baldų salonus Vilniuje ir Kaune, kur galėsite iš arti pamatyti šį baldą ir jo siūlomas kombinacijas. Galite rinktis iš skirtingų spalvų, išplanavimų, porankių tipų ir baldo kojų, taip suderinant su jūsų namų interjeru. Minkštas kampas Night & Day gali būti parduodamas kaip sofa-lova. Mes jums padėsime išsirinkti labiausiai patinkantį baldą, bei prie jo derančius papildomas interjero detales. Jeigu nerasite, ko ieškote, pas mus galėsite užsisakyti norimus baldus, kuriuos atvešime arba pagaminsime pagal jūsų pageidavimą.

Išmatavimai

Kampas:

  • Aukštis – 92cm
  • Plotis – 239cm
  • Gylis – 162cm

Lova:

  • Ilgis – 204cm
  • Plotis – 112cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu minkštas kampas Night & Day ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio mink6to kampo puikiai dera šie stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top