Odinis svetainės komplektas Detroit

3999.00 

Odinis svetainės komplektas Detroit – tai Vokietijos baldų gamintojo POCO baldų rinkinys jūsų svetainei. Komplektą sudaro 2 sofos ir minkštas, didelis pufas su patalynės dėže. Šis odinis baldų komplektas papuoš modernius namus, tačiau neužgriozdins turimos erdvės ir leis laisvai judėti. Kaip ir daugelis šio gamintojo baldų, odinis svetainės komplektas Detroit derina paprastumą ir modernumą. Sofas galite užsisakyti su kilnojamais porankiais ir reguliuojamais atlošais. Į komplektą įenantis pufas puikiai pasitarnaus kaip kojų atrama, žiūrint filmą ir sutalpins visus jūsų pledus ir pagalvėles, norintiems palaikyti tvarką namuose.

 

Komplektacijų pasirinkimas

Kaip ir daugelis modernių baldų gamintojo POCO kūrinių, odinis svetainės komplektas Detroit pasižymi naujausios kartos modernumu, spalvų ir tekstūrų palete. Kiekvienas dizaino sprendimas yra paskaičiuotas maksimaliam komfortui, funkcionalumui ir suderinamumui su jūsų namų interjeru. Papildomai galite išsirinkti net ir kojų spalvą, bei medžiagą – metalas ar medis. Apsilankykite ARBALDAS baldų salone, kad galėtumėte iš arti pamatyti šį komplektą, įsitikinti jo patogumu ir išsirinkti jums labiausiai tinkančią komplektaciją. Paverskite savo namus jaukumo ir patogumo svajone.

Išmatavimai
  • Aukštis – 79cm
  • Plotis – 232cm
  • Gylis – 100cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

 

Jeigu odinis svetainės komplektas Detroit ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/sofos-lovos/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top