Sofa pastoviam miegojimui U101

999.00 

Sofa pastoviam miegojimui U101.

Minkštų Itališkų baldų komplektas gali susidėti iš trivietės sofos 214 cm, dviejų su puse vietų sofos 194 cm arba dvivietės sofos 174 cm. Sofos gali būti medžiaginis arba natūralios odos.

Sofa pastoviam miegojimui U101 yra pasirenkamų spalvų.   Kaina nuo 999 eur

Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Softaly priklauso Natuzzi grupei, kurios vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje.

Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Galbūt Jums sofa yra per maža? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra kampinės dalys: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/minksti-kampai/

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top