U formos kampai Santa Fe

5099.00 

U formos kampai Santa Fe. Odinis kampas su papildomomis funkcijomis. Spalva: pasirenkamos.  U formos kampai gali turėti papildomai: miegamaja funkciją. Minkštas kampas gali turėti talpią patalynės dėžę.Taip pat esant poreikiui kampas gali turėti ir antrą patalynės dėžę. Reguliuojamus galvos atlošalus. Reguliuojamas sėdimosios dalies gylis. Susikomplektuokite baldus pagal Jūsų poreikius. Tai labai patogu, kadangi baldas atitiks visus Jūsų pageidavimus. Jūs nepermokėsite už papildomas funkcijas jeigu Jums jos nėra būtinos.

Audinius galite rinktis iš plačios Sit&More audinių grupės. Galite rinktis Basic modelio audinius arba iš aukštesnės klasės audinių. Virš 100 pasirenkamų modelių Jums suteiks tikrą pasirinkimo laisvę. Audiniai gali būti vienspalviai arba su raštais. Kviečiame Jus atvykti į mūsų baldų saloną Vilniuje.

Išmatavimai U formos kampai: ilgis 389 cm, plotis 186×258 cm, sėdėjimo aukštis 43 cm, sėdėjimo gylis 60/75 cm. Kampas gali būti individualiai komplektuojamas iš atskirų dalių. Atvykus į mūsų salonus arba užklausus elektroniniu paštu info@arbaldas.lt gausite visą informaciją apie nestandartinius išmatavimus. Kampo kaina nuo 2799 eur

Kampas gaminamas Sit&More gamykloje. Sit&More priklauso Steinhoff įmonių grupei kuri prekiauja daugiau nei 12000 parduotuvių 30 skirtingų pasaulio šalių. Įmonės fabrikai yra automatizuoti. Aukšti vokiški kokybės reikalavimai. 2 metų garantija.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės dalies yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos.

Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Užsakomas prekes pagaminsime iki 10 savaičių.

U-formos kampas. Su patalynės dėže ir miegama funkcija. Spalva: pasirenkamos.

Išmatavimai: 199x401x278 cm. Kaina nuo 5000 eur

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top