Foteliai natūralios odos su reglaineriu B889

2999.00 

Foteliai natūralios odos su reglaineriu B889

Natūralios odos minkšti foteliai. Foteliai ir jų sudedamosios dalys: priekinė dalis ir atlošalai pagaminti iš jaučio odos.

Elektrinio reglainerio funkcija padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Elektrinio valdymo dėka, Jūs lengvai pasirinksite Jums patogiausią sėdėjimo poziciją. Fotelio spalva: pilka. Fotelis ir išmatavimai: Plotis: 77 cm, aukštis 113 cm, bendras gylis 92 cm. Foteliai gali stovėti viduryje kambario, kadangi nugarinė dalis yra taip pat tokios pačios spalvos. Fotelis gali turėti papildomai akumuliatorių, jog nereikėtų elektros laido.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Galbūt tik fotelio Jums neužtenka ir ieškote didesnio komplekto? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra minkštų baldų komplektai: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/minkstu-baldu-komplektai/

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top