Sofos ir fotelių komplektas STUPORE

3399.00 

Sofos ir fotelių komplektas STUPORE su elektra reguliuojamais atlošais ir reglaineriais – tai aukščiausios klasės patogumo ir komforto kūrinys. Italų gamintojas Natuzzi Editions specializujasi į maksimalų komfortą ir šis komplektas, kurį sudaro sofa ir 2 foteliai yra puikus to pavyzdys. Elektra valdomi galvos atlošai ir kojų reglaineriai leis vienu mygtuko paspaudimu pakeisti jaukią svetainę į asmeninį namų kino teatrą, komfortiškam filmų vakarui. Šis komplektas taps pagrindiniu svetainės akcentu, kuriuo mėgausis ne tik visa šeima, bet ir atėję svečiai. Tai yra išskirtinis svetainės baldas, kuriame persipina itališkas dizainas ir naujausios technologijos.

 

Stiliaus įvairovė

Kaip ir daugelį italų gamintojo Natuzzi editions baldų, Sofos ir fotelių komplektas STUPORE su elektra reguliuojamais atlošais ir reglaineriais galima rinktis iš daugybės spalvų ir tekstūrų – tame tarpe natūralios odos. Kadangi ši sofa yra modulinė, taip pat galime pasiūlyti skirtingas variacijas. Nuo vienviečio fotelio, iki L formos kampo. Priklausomai nuo jūsų svetainės erdvės, galite užsisakyti modelį, tinkantį būtent jūsų namams.  Užsukite į ARBALDAS baldų saloną ir galėsite iš arti pamatyti šią sofą. Jeigu modelis, kurį matote nuotraukose yra ne jūsų namų interjerui, mes jums padėsime išsirinkti tinkamą.

 

Apie gamintoją

Italijos baldų gamintojas NATUZZI EDITIONS veiklą pradėjo 1959 metais, italijos mieste Puglia. Turintis ilgametę gamybos patirtį, gamintojas teikia pirmenybę komfortui, produkcijos kokybei ir tvariam verslui. Visi NATUZZI EDITIONS baldai gaminami iš natūralių medžiagų ir testuojami begalę kartų, užtikrinant atsparumą nusidėvėjimui, svoriui bei trinčiai. Tuo pačiu Nepamirštant komforto ir dizaino, bei pritaikymo skirtingiems namų interjerams. Italijos baldų gamintojas jau daugelį metų sėkmingai vykto ir plečia savo veiklą, eksportuodamas gaminius į daugelį didžiųjų pasaulio rinkų. Tai byloja apie atsakingą požiūri į darbą ir svarbiausia – jūsų namų jaukumą.

Kiti gaminiai

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/arbaldas/

Daugiau sofų modelių rasite čia:

https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top